top of page

Sihirbaz Özgür Kapmaz nerelerde gösteri yapar?

Güncelleme tarihi: 7 Şub 2023

Sihirbaz Özgür Kapmaz, 7’den 70’e herkesi eğlendirebilen ve şaşırtabilen sihirbazlık / İllüzyon gösterileriyle tüm etkinliklerde performansını sunmaktadır.Kurumsal Etkinlikler, Sosyal Etkinlikler, Düğünler, Açılış Organizasyonları, Kongre ve Seminer Organizasyonları, Bayi Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Ürün ve Marka Lansmanları, Kurumsal Gala Geceleri, Şirket Etkinlikleri, Mezuniyet Törenleri , Fuar, Doğum günleri ve diğer tüm organizasyonlarda Sihirbaz Özgür Kapmaz ile çalışabilirsiniz.Bir sihirbaz gösterisi kiralamak istiyorsanız, etkinliğiniz için doğru olanı bulmanızı sağlamak için atabileceğiniz birkaç adım vardır.

Öncelikle, planladığınız etkinliğin türünü ve buna en uygun sihirbaz gösterisi türünü düşünün. Küçük bir grup insan için yakın plan sihir yapabilen bir sihirbaz mı arıyorsunuz, yoksa daha geniş bir seyirci kitlesi için daha büyük bir sahne gösterisine mi ihtiyacınız var?


Ne aradığınıza dair net bir fikriniz olduğunda, ilgilendiğiniz sihir türünü sunan farklı sihirbazları araştırmaya başlayın. Bunu, bölgenizdeki sihirbazları internette arayarak veya arkadaşlarınızdan, ailenizden tavsiyeler isteyerek yapabilirsiniz veya sihirbaz kiralayan etkinlik planlayıcılarından. (organizatör,ajans vb şirketlerden)


Farklı sihirbazları araştırırken, stilleri ve deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için incelemeleri okuduğunuzdan ve web sitelerine baktığınızdan emin olun. Bu onların profesyonellikleri ve beceri düzeyleri hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olur ve aynı zamanda size onların performans tarzları ve uzmanlaştıkları numara türleri hakkında bir fikir verebilir.


Seçeneklerinizi daralttıktan sonra, ilgilendiğiniz sihirbazlara ulaşın ve uygunlukları, fiyatları ve bilmek istediğiniz diğer ayrıntılar gibi daha fazla bilgi isteyin. Ayrıca kişilikleri ve tarzları hakkında daha iyi bir fikir edinmek için performanslarının video kliplerini görmek veya doğrudan onlarla konuşmak isteyebilirsiniz.Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page