top of page

Online Sihirbaz / İnternet Zoom İnteraktif Sihirbazlık Gösterileri

Güncelleme tarihi: 14 Oca 2023

Herkese merhabalar,


Dijitalleşmenin hayatımızı sardığı ve kolaylaştırdığı bir dönemden, evlerimizde kalıp internet üzerinden işlerimizi hallettiğimiz bir döneme geçtik.


Sihirbazlık sanatının da dijitalleşmeye ve evde kalma zorunluluğuna ayak uyması gerektiğini düşünüyorum ve bu sebeple 'Online Sihirbaz' adlı bu projeyi geliştirdim.


Evden çıkmadan da internet üzerinden bir sihirbazı yani beni izleyebilir, numaralarıma şaşırabilir ve hatta gösterinin bir parçası olabilirsiniz.


Online Sihir Gösterisi 30 dk sürmektedir. Tamamen canlı ve interaktif olan bu gösteride eş zamanlı olarak birbirimizle etkileşim halinde olabileceğiz. Bir yandan sihir gösterileriyle şaşıracak bir yandan da evinizde bulabileceğiniz malzemelerle sihir numaralarının ardındaki sırları öğrenip sizler de sihirbaz olabileceksiniz. Kendi stüdyomda,ışık, ses sistemi ve hızlı bir bağlantıyla gösteriyi net ve kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz.


Peki 'Online Sihirbaz'ı nasıl izleyeceğiz. Çok basit: Zoom, Skype, Whatsapp veya benzeri görüntülü konuşma uygulamaları üzerinden birbirimizle bağlantıya geçeceğiz.


İsterseniz çocuğunuz doğum günü için, dilerseniz şirketinizin bir etkinliği için 'Online Sihirbaz'a başvurabilirsiniz.

Açıklama kısmındaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilir ve detayları konuşabiliriz. 05552707939

ozgur@sihirbazozgur.com

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page