top of page

Kurumsal Sihirbazlık Gösterileri

Güncelleme tarihi: 24 Tem 2023

Kurumsal Sihirbazlık Gösterileri

Bayi toplantıları, lansmanlar, kurumsal toplantılar veya etkinliklerinize yönelik illüzyon gösterileri ile karşınızda... Etkinliğinize özel, sizin isteğiniz üzerine tasarlanmış gösteriler ile unutulmayacak sihirli anlar... Ayrıntılı bilgi için +90 555 270 79 39


Bir Sonraki Etkinliğiniz İçin Kurumsal Bir Sihirbaz Tutmanız Gereken 5 Neden

-Kurumsal toplantı ve etkinliklerde zihin okuma ve sihir numaraları ister misiniz?

-Evet lütfen.


İşte sebepler:


Sihirbaz kiralama fikri yeni değil. Aslında, sihirbazlar 5.000 yılı aşkın bir süredir dünyayı şaşırtıyor ve cezbediyor. Herkes ve herkes sihirden bir miktar hayranlık duyar. Sihirli karışıma zihin okumayı da eklediğinizde tüm gözler ve kulaklar diken diken olur.

İşte misafirlerinizi, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı şaşırtmak için kurumsal bir sihirbaz gösterisi kiralamayı düşünmeniz için birkaç neden.


1. Dikkat Çekin Balon hayvanlar yapan ve kart oyunları yapan biri çok şirin. Peki ya bir sihirbaz ve akıl okuyucu olarak becerilerini mükemmel bir şekilde bilen birine ne dersiniz? Kurumsal etkinlikler, kuru ve bazen rahatsız olma damgasına sahip olabilir. Herkes birbirini tanımıyor. Bunu, etkinliğin işle ilgili veya zorunlu olduğu duygusuyla eşleştirin ve bu, konukların kendilerini gergin hissetmelerine neden olabilir. Bu genellikle misafirlerinizin her zaman dinlenmemesine ve eğlenmemesine neden olabilir.

Bir etkinliğe bir sihirbaz ekleyin ve anında herkesin dikkatini çekin.


2. Onları Konuşturun ‘Akıl okuyan adamı duydun mu?’

Bu tür bir ifade bir etkinlikte gündem olursa, insanlar daha uzun süre kalmak isteyecektir. Daha fazlasını öğrenmek isteyeceklerdir. Akıllarının okunmasını isteyecekler. Herhangi bir akşama biraz sihir eklemek en iyi buz kırıcı olabilir. İnsanlar tanık oldukları şeyler hakkında konuşmak isteyeceklerdir. Deneyimlerini karşılaştırmak ve etkinliğinizi tartışmak isteyeceklerdir!

Konuklar için etkinlik bittikten sonra bile hakkında konuşmaktan heyecan duyacakları iş birliğine dayalı bir deneyim yaratmak için biraz sihre izin verin.


3. Unutulmaz Hale Getirin Herkes oturup bir grup veya bir gösteri dinleyebilir. Genellikle oyun ve konuklar arasında çok az etkileşimin olduğu veya hiç etkileşimin olmadığı pasif bir eğlence tarzıdır. Peki, kurumsal bir sihirbaz bir etkinliğe karışırsa ne olur? Küçük bir grubu şaşırtmak için bir durak, daha büyük bir grubu çeken başka bir durağa dönüşür.

Kimse oturup etkinliğin bitmesini beklemiyor. İnsanlar eğlenceye yöneliyor. Misafirleriniz büyülü bir deneyimin parçası olmak istiyor; neredeyse herkes sihri sever.


4. Gruba İlham Verin Sihirbazlık evrenseldir; ilham verme yeteneğine sahiptir. Zihne anlam vermeyen bir şey görmek ilgi çekicidir. Görmek inanmaktır sözü, bir şirket içindeki unvan veya statüden bağımsız olarak insanları bir araya getiren bir grup deneyimine dönüşebilir. Kurumsal bir sihirbazın gözlerinin önünde yakından performansına tanık olmak ilham verici olacak çünkü çoğu kişi canlı sihre şahsen her zaman tanık olamaz.

Bir sihirbaz kiralamak, konuklar arasındaki uçurumu kapatmanın kolay bir yoludur.


5. Daha Fazlasını İstemelerini Sağlayın Kurumsal sihirbazlar sadece eğlenceli akıl oyunları yapmazlar. Kurumsal bir sihirbazın en çekici özelliklerinden biri, kalabalığı kolayca dahil etmektir. Misafirler, kişisel ve heyecan verici bir deneyim sağlayan hilelerin odak noktası haline gelir.

Şirket kültürünü ve moralini geliştirmenin bir yolu olarak konukların zihin okuyucuya meydan okumasına izin vermeyi düşünün.

Bir etkinlik için kurumsal bir sihirbazla çalışmak, yalnızca birkaç saat içinde değer, heyecan ve hayranlık katabilir.


Müşterileriniz, çalışanlarınız ve misafirleriniz, sonsuz eğlence ve dostluk fırsatlarını takdir edeceklerdir. Onlara çabucak unutulmayacak bir deneyim yaşatın.


Kurumsal bir sihirbazın etkinliğinizi nasıl harika hale getirebileceğini keşfetmek ister misiniz?


Mükemmel kurumsal etkinliği yaratmak için başkalarının neden mucize, gizem ve entrikayı seçtiğini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page